درمانکده
دکتر حمیدرضا احمدخانی ها

دکتر حمیدرضا احمدخانی ها

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حمیدرضا احمدخانی ها به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا احمدخانی ها نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا احمدخانی ها نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا احمدخانی ها، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا احمدخانی ها چیست؟

دکتر حمیدرضا احمدخانی ها متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا احمدخانی ها چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا احمدخانی ها را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا احمدخانی ها مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا احمدخانی ها در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا احمدخانی ها رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا احمدخانی ها مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا احمدخانی ها چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا احمدخانی ها با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حمیدرضا احمدخانی ها

دکتر حمیدرضا احمدخانی ها متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا احمدخانی ها یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 55882 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا احمدخانی ها تهران است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا احمدخانی ها خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا احمدخانی ها جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا احمدخانی ها

دکتر حمیدرضا احمدخانی ها دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا احمدخانی ها مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا احمدخانی ها متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر