درمانکده
دکتر علی اصغر زنده دل

دکتر علی اصغر زنده دل

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی اصغر زنده دل به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی اصغر زنده دل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی اصغر زنده دل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی اصغر زنده دل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی اصغر زنده دل چیست؟

دکتر علی اصغر زنده دل پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی اصغر زنده دل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی اصغر زنده دل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی اصغر زنده دل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی اصغر زنده دل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی اصغر زنده دل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی اصغر زنده دل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر زنده دل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر زنده دل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی اصغر زنده دل

دکتر علی اصغر زنده دل عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی اصغر زنده دل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 84561 هستند. آدرس مطب دکتر علی اصغر زنده دل تهران است. شما میتوانید از دکتر علی اصغر زنده دل خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی اصغر زنده دل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی اصغر زنده دل

دکتر علی اصغر زنده دل دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی اصغر زنده دل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی اصغر زنده دل عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر