درمانکده
راضیه سلیمی

راضیه سلیمی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر راضیه سلیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از راضیه سلیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی راضیه سلیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص راضیه سلیمی چیست؟

راضیه سلیمی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت راضیه سلیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت راضیه سلیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از راضیه سلیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین راضیه سلیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از راضیه سلیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به راضیه سلیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت راضیه سلیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت راضیه سلیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره راضیه سلیمی

راضیه سلیمی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. راضیه سلیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب راضیه سلیمی تهران است. شما میتوانید از راضیه سلیمی خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت راضیه سلیمی 12 مهر است. بیماران و مراجعین راضیه سلیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه راضیه سلیمی

راضیه سلیمی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به راضیه سلیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از راضیه سلیمی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر