درمانکده
دکتر شکوفه نوری امیرکلایی

دکتر شکوفه نوری امیرکلایی

مازندران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر شکوفه نوری امیرکلایی

مطب بابل

بابل - میدان کشوری - خیابان سرداران 2 - ساختمان رضا - طبقه 4

هنوز بیمارهای دکتر شکوفه نوری امیرکلایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شکوفه نوری امیرکلایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شکوفه نوری امیرکلایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شکوفه نوری امیرکلایی چیست؟

دکتر شکوفه نوری امیرکلایی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر شکوفه نوری امیرکلایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شکوفه نوری امیرکلایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شکوفه نوری امیرکلایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شکوفه نوری امیرکلایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شکوفه نوری امیرکلایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شکوفه نوری امیرکلایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شکوفه نوری امیرکلایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکوفه نوری امیرکلایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شکوفه نوری امیرکلایی

دکتر شکوفه نوری امیرکلایی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شکوفه نوری امیرکلایی یکی از پزشکان مازندران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 89258 هستند. آدرس مطب دکتر شکوفه نوری امیرکلایی بابل - میدان کشوری - خیابان سرداران 2 - ساختمان رضا - طبقه 4 است. شما میتوانید از دکتر شکوفه نوری امیرکلایی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شکوفه نوری امیرکلایی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شکوفه نوری امیرکلایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شکوفه نوری امیرکلایی

دکتر شکوفه نوری امیرکلایی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شکوفه نوری امیرکلایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شکوفه نوری امیرکلایی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر