درمانکده
دکتر رحمت الله توکل

دکتر رحمت الله توکل

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رحمت الله توکل به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رحمت الله توکل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رحمت الله توکل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رحمت الله توکل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رحمت الله توکل چیست؟

دکتر رحمت الله توکل متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر رحمت الله توکل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رحمت الله توکل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رحمت الله توکل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رحمت الله توکل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رحمت الله توکل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رحمت الله توکل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رحمت الله توکل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحمت الله توکل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رحمت الله توکل

دکتر رحمت الله توکل متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رحمت الله توکل یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27668 هستند. آدرس مطب دکتر رحمت الله توکل تهران است. شما میتوانید از دکتر رحمت الله توکل خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رحمت الله توکل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رحمت الله توکل

دکتر رحمت الله توکل دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رحمت الله توکل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رحمت الله توکل متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر