درمانکده
دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر کیانا کیا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر کیانا کیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کیانا کیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کیانا کیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کیانا کیا چیست؟

دکتر کیانا کیا متخصص جراحی سر و گردن هستند.

زودترین نوبت دکتر کیانا کیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کیانا کیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کیانا کیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کیانا کیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کیانا کیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کیانا کیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کیانا کیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کیانا کیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا متخصص جراحی سر و گردن از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کیانا کیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 35460 هستند. آدرس مطب دکتر کیانا کیا تهران است. شما میتوانید از دکتر کیانا کیا خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر کیانا کیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا دارای مدرک متخصص جراحی سر و گردن هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کیانا کیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کیانا کیا متخصص جراحی سر و گردن به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر