درمانکده
دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی

دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی چیست؟

دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی فوق تخصص جراحی عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی

دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی فوق تخصص جراحی عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97136 هستند. آدرس مطب دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی تهران است. شما میتوانید از دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی

دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مازیار بذرافشان قاسم آبادی فوق تخصص جراحی عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر