درمانکده
دکتر محمدرضا اکبری باغبانی

دکتر محمدرضا اکبری باغبانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدرضا اکبری باغبانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا اکبری باغبانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا اکبری باغبانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا اکبری باغبانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا اکبری باغبانی چیست؟

دکتر محمدرضا اکبری باغبانی فلوشیپ اکولوپلاستی و استرابیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا اکبری باغبانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا اکبری باغبانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا اکبری باغبانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا اکبری باغبانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا اکبری باغبانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا اکبری باغبانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا اکبری باغبانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا اکبری باغبانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدرضا اکبری باغبانی

دکتر محمدرضا اکبری باغبانی فلوشیپ اکولوپلاستی و استرابیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا اکبری باغبانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 61528 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا اکبری باغبانی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا اکبری باغبانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا اکبری باغبانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا اکبری باغبانی

دکتر محمدرضا اکبری باغبانی دارای مدرک فلوشیپ اکولوپلاستی و استرابیسم و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا اکبری باغبانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا اکبری باغبانی فلوشیپ اکولوپلاستی و استرابیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر