درمانکده
دکتر نسرین فریدی تازه کند

دکتر نسرین فریدی تازه کند

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نسرین فریدی تازه کند به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نسرین فریدی تازه کند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نسرین فریدی تازه کند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نسرین فریدی تازه کند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نسرین فریدی تازه کند چیست؟

دکتر نسرین فریدی تازه کند متخصص بیهوشی هستند.

زودترین نوبت دکتر نسرین فریدی تازه کند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نسرین فریدی تازه کند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نسرین فریدی تازه کند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نسرین فریدی تازه کند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نسرین فریدی تازه کند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نسرین فریدی تازه کند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نسرین فریدی تازه کند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسرین فریدی تازه کند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر نسرین فریدی تازه کند

دکتر نسرین فریدی تازه کند متخصص بیهوشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نسرین فریدی تازه کند یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 39175 هستند. آدرس مطب دکتر نسرین فریدی تازه کند تهران است. شما میتوانید از دکتر نسرین فریدی تازه کند خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نسرین فریدی تازه کند جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نسرین فریدی تازه کند

دکتر نسرین فریدی تازه کند دارای مدرک متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نسرین فریدی تازه کند مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نسرین فریدی تازه کند متخصص بیهوشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر