درمانکده
دکتر نگار ادهمی میرحسینی

دکتر نگار ادهمی میرحسینی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نگار ادهمی میرحسینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نگار ادهمی میرحسینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نگار ادهمی میرحسینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نگار ادهمی میرحسینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نگار ادهمی میرحسینی چیست؟

دکتر نگار ادهمی میرحسینی فلوشیپ درد هستند.

زودترین نوبت دکتر نگار ادهمی میرحسینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نگار ادهمی میرحسینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نگار ادهمی میرحسینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نگار ادهمی میرحسینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نگار ادهمی میرحسینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نگار ادهمی میرحسینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نگار ادهمی میرحسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نگار ادهمی میرحسینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نگار ادهمی میرحسینی

دکتر نگار ادهمی میرحسینی فلوشیپ درد از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نگار ادهمی میرحسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114558 هستند. آدرس مطب دکتر نگار ادهمی میرحسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر نگار ادهمی میرحسینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نگار ادهمی میرحسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نگار ادهمی میرحسینی

دکتر نگار ادهمی میرحسینی دارای مدرک فلوشیپ درد و متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نگار ادهمی میرحسینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نگار ادهمی میرحسینی فلوشیپ درد به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر