درمانکده
دکتر علی دستجردی

دکتر علی دستجردی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر علی دستجردی

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - علامه جنوبی - نبش ۳۴ مرکزی - پلاک ۴ - طبقه ۳ - واحد ۱۰

هنوز بیمارهای دکتر علی دستجردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی دستجردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی دستجردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی دستجردی چیست؟

دکتر علی دستجردی متخصص دندانپزشک کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر علی دستجردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی دستجردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی دستجردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی دستجردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی دستجردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی دستجردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی دستجردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی دستجردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی دستجردی

دکتر علی دستجردی متخصص دندانپزشک کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی دستجردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 55847 هستند. آدرس مطب دکتر علی دستجردی تهران - سعادت آباد - علامه جنوبی - نبش ۳۴ مرکزی - پلاک ۴ - طبقه ۳ - واحد ۱۰ است. شما میتوانید از دکتر علی دستجردی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علی دستجردی 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علی دستجردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی دستجردی

دکتر علی دستجردی دارای مدرک متخصص دندانپزشک کودکان و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی دستجردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی دستجردی متخصص دندانپزشک کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر