درمانکده
دکتر سارا فرهی

دکتر سارا فرهی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر سارا فرهی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - جنب حسینیه ارشاد - کلینیک دندانپزشکی دکتر سارا فرهی

هنوز بیمارهای دکتر سارا فرهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سارا فرهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سارا فرهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سارا فرهی چیست؟

دکتر سارا فرهی دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر سارا فرهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سارا فرهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سارا فرهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سارا فرهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سارا فرهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سارا فرهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سارا فرهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا فرهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سارا فرهی

دکتر سارا فرهی دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سارا فرهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 125538 هستند. آدرس مطب دکتر سارا فرهی تهران - خیابان شریعتی - جنب حسینیه ارشاد - کلینیک دندانپزشکی دکتر سارا فرهی است. شما میتوانید از دکتر سارا فرهی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سارا فرهی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سارا فرهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سارا فرهی

دکتر سارا فرهی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سارا فرهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سارا فرهی دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر