درمانکده
دکتر سینا غازی بیات

دکتر سینا غازی بیات

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر سینا غازی بیات

مطب فرجام شرقی

فرجام شرقی -بین باغدارنیا و گلشنی داروخانه واسطی پلاک 107 طبقه اول واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر سینا غازی بیات نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سینا غازی بیات نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سینا غازی بیات، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سینا غازی بیات چیست؟

دکتر سینا غازی بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر سینا غازی بیات چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سینا غازی بیات را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سینا غازی بیات مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سینا غازی بیات در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سینا غازی بیات رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سینا غازی بیات مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سینا غازی بیات چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سینا غازی بیات با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سینا غازی بیات

دکتر سینا غازی بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سینا غازی بیات یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22615 هستند. آدرس مطب دکتر سینا غازی بیات فرجام شرقی -بین باغدارنیا و گلشنی داروخانه واسطی پلاک 107 طبقه اول واحد 5 است. شما میتوانید از دکتر سینا غازی بیات خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سینا غازی بیات 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سینا غازی بیات جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سینا غازی بیات

دکتر سینا غازی بیات دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سینا غازی بیات مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سینا غازی بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر