دکتر سینا غازی بیات

دکتر سینا غازی بیات

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر سینا غازی بیات

مطب فرجام شرقی

فرجام شرقی -بین باغدارنیا و گلشنی داروخانه واسطی پلاک 107 طبقه اول واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر سینا غازی بیات نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سینا غازی بیات نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سینا غازی بیات چیست؟

دکتر سینا غازی بیات متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان پوسیدگی دندان، آبسه دندان، پر کردن دندان، عصب کشی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سینا غازی بیات رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سینا غازی بیات چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سینا غازی بیات چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سینا غازی بیات مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سینا غازی بیات، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سینا غازی بیات

دکتر سینا غازی بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 22615 یکی از پزشکان تهران با بیش از 21 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های پوسیدگی دندان,آبسه دندان,پر کردن دندان,عصب کشی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سینا غازی بیات استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سینا غازی بیات مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سینا غازی بیات، متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سینا غازی بیات می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر سینا غازی بیات :
  • فرجام شرقی -بین باغدارنیا و گلشنی داروخانه واسطی پلاک 107 طبقه اول واحد 5
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط