درمانکده
دکتر زهرا بختیاری

دکتر زهرا بختیاری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر زهرا بختیاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا بختیاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا بختیاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا بختیاری چیست؟

دکتر زهرا بختیاری متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا بختیاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا بختیاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا بختیاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا بختیاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا بختیاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا بختیاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا بختیاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا بختیاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهرا بختیاری

دکتر زهرا بختیاری متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا بختیاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 144111 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا بختیاری تهران است. شما میتوانید از دکتر زهرا بختیاری خدمات مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زهرا بختیاری 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر زهرا بختیاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا بختیاری

دکتر زهرا بختیاری دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا بختیاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا بختیاری متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر