درمانکده
دکتر امیررضا عاقبت خیری

دکتر امیررضا عاقبت خیری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیررضا عاقبت خیری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیررضا عاقبت خیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیررضا عاقبت خیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیررضا عاقبت خیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیررضا عاقبت خیری چیست؟

دکتر امیررضا عاقبت خیری متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر امیررضا عاقبت خیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیررضا عاقبت خیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیررضا عاقبت خیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیررضا عاقبت خیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیررضا عاقبت خیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیررضا عاقبت خیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیررضا عاقبت خیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیررضا عاقبت خیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیررضا عاقبت خیری

دکتر امیررضا عاقبت خیری متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیررضا عاقبت خیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 142980 هستند. آدرس مطب دکتر امیررضا عاقبت خیری تهران است. شما میتوانید از دکتر امیررضا عاقبت خیری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیررضا عاقبت خیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیررضا عاقبت خیری

دکتر امیررضا عاقبت خیری دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیررضا عاقبت خیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیررضا عاقبت خیری متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر