درمانکده
دکتر آرش میرمحمدصادقی

دکتر آرش میرمحمدصادقی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آرش میرمحمدصادقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آرش میرمحمدصادقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آرش میرمحمدصادقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آرش میرمحمدصادقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آرش میرمحمدصادقی چیست؟

دکتر آرش میرمحمدصادقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) هستند.

زودترین نوبت دکتر آرش میرمحمدصادقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آرش میرمحمدصادقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آرش میرمحمدصادقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آرش میرمحمدصادقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آرش میرمحمدصادقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آرش میرمحمدصادقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آرش میرمحمدصادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرش میرمحمدصادقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر آرش میرمحمدصادقی

دکتر آرش میرمحمدصادقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آرش میرمحمدصادقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 80838 هستند. آدرس مطب دکتر آرش میرمحمدصادقی تهران است. شما میتوانید از دکتر آرش میرمحمدصادقی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آرش میرمحمدصادقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آرش میرمحمدصادقی

دکتر آرش میرمحمدصادقی دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) و متخصص چشم و فوق تخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آرش میرمحمدصادقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آرش میرمحمدصادقی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر