درمانکده
دکتر آریا شیخ مظفر

دکتر آریا شیخ مظفر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آریا شیخ مظفر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آریا شیخ مظفر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آریا شیخ مظفر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آریا شیخ مظفر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آریا شیخ مظفر چیست؟

دکتر آریا شیخ مظفر متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر آریا شیخ مظفر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آریا شیخ مظفر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آریا شیخ مظفر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آریا شیخ مظفر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آریا شیخ مظفر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آریا شیخ مظفر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آریا شیخ مظفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آریا شیخ مظفر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آریا شیخ مظفر

دکتر آریا شیخ مظفر متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آریا شیخ مظفر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 63695 هستند. آدرس مطب دکتر آریا شیخ مظفر تهران است. شما میتوانید از دکتر آریا شیخ مظفر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آریا شیخ مظفر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آریا شیخ مظفر

دکتر آریا شیخ مظفر دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آریا شیخ مظفر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آریا شیخ مظفر متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر