دکتر خورشید خورگامی

دکتر خورشید خورگامی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر خورشید خورگامی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل صدر - کوچه حافظی - پلاک ۱۹ - واحد ۴

هنوز بیمارهای دکتر خورشید خورگامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر خورشید خورگامی

gallery-975
gallery-976
gallery-977
gallery-978
gallery-979
gallery-980
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر خورشید خورگامی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر خورشید خورگامی چیست؟

دکتر خورشید خورگامی متخصص متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی است. بیماران بسیاری برای درمان دندانپزشکی زیبایی، عصب کشی، پر کردن دندان، پوسیدگی دندان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر خورشید خورگامی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر خورشید خورگامی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر خورشید خورگامی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر خورشید خورگامی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر خورشید خورگامی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر خورشید خورگامی

دکتر خورشید خورگامی متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی به شماره نظام پزشکی 108861 یکی از پزشکان تهران با بیش از 18 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های دندانپزشکی زیبایی,عصب کشی,پر کردن دندان,پوسیدگی دندان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر خورشید خورگامی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر خورشید خورگامی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر خورشید خورگامی، متخصص متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر خورشید خورگامی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر خورشید خورگامی :
  • تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل صدر - کوچه حافظی - پلاک ۱۹ - واحد ۴
مطالعه بیشتر