درمانکده
دکتر خورشید خورگامی

دکتر خورشید خورگامی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر خورشید خورگامی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل صدر - کوچه حافظی - پلاک ۱۹ - واحد ۴

هنوز بیمارهای دکتر خورشید خورگامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر خورشید خورگامی

gallery-975
gallery-976
gallery-977
gallery-978
gallery-979
gallery-980
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خورشید خورگامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خورشید خورگامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خورشید خورگامی چیست؟

دکتر خورشید خورگامی متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر خورشید خورگامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خورشید خورگامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خورشید خورگامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خورشید خورگامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خورشید خورگامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خورشید خورگامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خورشید خورگامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خورشید خورگامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر خورشید خورگامی

دکتر خورشید خورگامی متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر خورشید خورگامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 108861 هستند. آدرس مطب دکتر خورشید خورگامی تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل صدر - کوچه حافظی - پلاک ۱۹ - واحد ۴ است. شما میتوانید از دکتر خورشید خورگامی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر خورشید خورگامی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر خورشید خورگامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر خورشید خورگامی

دکتر خورشید خورگامی دارای مدرک متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر خورشید خورگامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر خورشید خورگامی متخصص دندانپزشک ترمیمی و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر