درمانکده
دکتر نرگس بیات

دکتر نرگس بیات

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر نرگس بیات

مطب ضلع جنوبی بزرگراه رسالت

ضلع جنوبی بزرگراه رسالت- خیابان کرمان - نبش کوچه رضایی- ساختمان پزشکان- طبقه 4- واحد14

هنوز بیمارهای دکتر نرگس بیات نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نرگس بیات نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نرگس بیات، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نرگس بیات چیست؟

دکتر نرگس بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر نرگس بیات چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نرگس بیات را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نرگس بیات مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نرگس بیات در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نرگس بیات رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نرگس بیات مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نرگس بیات چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس بیات با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نرگس بیات

دکتر نرگس بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نرگس بیات یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 67087 هستند. آدرس مطب دکتر نرگس بیات ضلع جنوبی بزرگراه رسالت- خیابان کرمان - نبش کوچه رضایی- ساختمان پزشکان- طبقه 4- واحد14 است. شما میتوانید از دکتر نرگس بیات خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نرگس بیات 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نرگس بیات جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نرگس بیات

دکتر نرگس بیات دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نرگس بیات مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نرگس بیات دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر