درمانکده
دکتر علیرضا سلیمیان

دکتر علیرضا سلیمیان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر علیرضا سلیمیان

مطب تهران

تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 133، واحد 9

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا سلیمیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا سلیمیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا سلیمیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا سلیمیان چیست؟

دکتر علیرضا سلیمیان دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا سلیمیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا سلیمیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا سلیمیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا سلیمیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا سلیمیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا سلیمیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا سلیمیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا سلیمیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا سلیمیان

دکتر علیرضا سلیمیان دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا سلیمیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 70333 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا سلیمیان تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 133، واحد 9 است. شما میتوانید از دکتر علیرضا سلیمیان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علیرضا سلیمیان 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا سلیمیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا سلیمیان

دکتر علیرضا سلیمیان دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا سلیمیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا سلیمیان دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر