درمانکده
دکتر بهار اشجعی

دکتر بهار اشجعی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهار اشجعی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهار اشجعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهار اشجعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهار اشجعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهار اشجعی چیست؟

دکتر بهار اشجعی فوق تخصص جراحی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر بهار اشجعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهار اشجعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهار اشجعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهار اشجعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهار اشجعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهار اشجعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهار اشجعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهار اشجعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهار اشجعی

دکتر بهار اشجعی فوق تخصص جراحی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهار اشجعی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 49116 هستند. آدرس مطب دکتر بهار اشجعی تهران است. شما میتوانید از دکتر بهار اشجعی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهار اشجعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهار اشجعی

دکتر بهار اشجعی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهار اشجعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهار اشجعی فوق تخصص جراحی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر