درمانکده
دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی

دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی چیست؟

دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی فلوشیپ ناباروری هستند.

زودترین نوبت دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی

دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی فلوشیپ ناباروری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 85976 هستند. آدرس مطب دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی تهران است. شما میتوانید از دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی

دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی دارای مدرک فلوشیپ ناباروری و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پریسا طاهرزاده بروجنی فلوشیپ ناباروری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر