درمانکده
دکتر خسرو جدیدی

دکتر خسرو جدیدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر خسرو جدیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر خسرو جدیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خسرو جدیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خسرو جدیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خسرو جدیدی چیست؟

دکتر خسرو جدیدی فلوشیپ قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر خسرو جدیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خسرو جدیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خسرو جدیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خسرو جدیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خسرو جدیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خسرو جدیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خسرو جدیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خسرو جدیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر خسرو جدیدی

دکتر خسرو جدیدی فلوشیپ قرنیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر خسرو جدیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 40390 هستند. آدرس مطب دکتر خسرو جدیدی تهران است. شما میتوانید از دکتر خسرو جدیدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر خسرو جدیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر خسرو جدیدی

دکتر خسرو جدیدی دارای مدرک فلوشیپ قرنیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر خسرو جدیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر خسرو جدیدی فلوشیپ قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر