درمانکده
دکتر روح الله صدیق

دکتر روح الله صدیق

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر روح الله صدیق به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر روح الله صدیق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر روح الله صدیق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر روح الله صدیق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر روح الله صدیق چیست؟

دکتر روح الله صدیق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر روح الله صدیق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر روح الله صدیق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر روح الله صدیق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر روح الله صدیق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر روح الله صدیق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر روح الله صدیق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر روح الله صدیق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر روح الله صدیق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر روح الله صدیق

دکتر روح الله صدیق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر روح الله صدیق یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ۱۱۱۷۹۷ هستند. آدرس مطب دکتر روح الله صدیق تهران است. شما میتوانید از دکتر روح الله صدیق خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر روح الله صدیق جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر روح الله صدیق

دکتر روح الله صدیق دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر روح الله صدیق مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر روح الله صدیق متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر