درمانکده
دکتر ساسان سمیعی رودی

دکتر ساسان سمیعی رودی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ساسان سمیعی رودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ساسان سمیعی رودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ساسان سمیعی رودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ساسان سمیعی رودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ساسان سمیعی رودی چیست؟

دکتر ساسان سمیعی رودی فلوشیپ عفونت در بیماران پیوندی (نقص ایمنی) هستند.

زودترین نوبت دکتر ساسان سمیعی رودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ساسان سمیعی رودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ساسان سمیعی رودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ساسان سمیعی رودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ساسان سمیعی رودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ساسان سمیعی رودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ساسان سمیعی رودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ساسان سمیعی رودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ساسان سمیعی رودی

دکتر ساسان سمیعی رودی فلوشیپ عفونت در بیماران پیوندی (نقص ایمنی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ساسان سمیعی رودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72018 هستند. آدرس مطب دکتر ساسان سمیعی رودی تهران است. شما میتوانید از دکتر ساسان سمیعی رودی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ساسان سمیعی رودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ساسان سمیعی رودی

دکتر ساسان سمیعی رودی دارای مدرک فلوشیپ عفونت در بیماران پیوندی (نقص ایمنی) و متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ساسان سمیعی رودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ساسان سمیعی رودی فلوشیپ عفونت در بیماران پیوندی (نقص ایمنی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر