درمانکده
دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سعیدرضا یوسف به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سعیدرضا یوسف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سعیدرضا یوسف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سعیدرضا یوسف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سعیدرضا یوسف چیست؟

دکتر سعیدرضا یوسف متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سعیدرضا یوسف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سعیدرضا یوسف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سعیدرضا یوسف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سعیدرضا یوسف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سعیدرضا یوسف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سعیدرضا یوسف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا یوسف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا یوسف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سعیدرضا یوسف یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 88238 هستند. آدرس مطب دکتر سعیدرضا یوسف تهران است. شما میتوانید از دکتر سعیدرضا یوسف خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سعیدرضا یوسف جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سعیدرضا یوسف مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سعیدرضا یوسف متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر