درمانکده
دکتر سیدرضا ناصری

دکتر سیدرضا ناصری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر سیدرضا ناصری

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سور شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد ، طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر سیدرضا ناصری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدرضا ناصری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدرضا ناصری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدرضا ناصری چیست؟

دکتر سیدرضا ناصری دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدرضا ناصری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدرضا ناصری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدرضا ناصری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدرضا ناصری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدرضا ناصری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدرضا ناصری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا ناصری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا ناصری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیدرضا ناصری

دکتر سیدرضا ناصری دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدرضا ناصری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114680 هستند. آدرس مطب دکتر سیدرضا ناصری سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سور شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد ، طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر سیدرضا ناصری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سیدرضا ناصری 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سیدرضا ناصری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدرضا ناصری

دکتر سیدرضا ناصری دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدرضا ناصری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدرضا ناصری دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر