دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)

دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: ۶ مرداد ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سور شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد ، طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) چیست؟

دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان دندانپزشکی زیبایی، عصب کشی، پر کردن دندان، پوسیدگی دندان، آبسه دندان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)

دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 114680 یکی از متخصصان تهران با بیش از 23 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) :

  • سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سور شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد ، طبقه اول

تجربه دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های دندانپزشکی زیبایی,عصب کشی,پر کردن دندان,پوسیدگی دندان,آبسه دندان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد) مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط