درمانکده
دکتر سیده مریم واحدی نمین

دکتر سیده مریم واحدی نمین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده مریم واحدی نمین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده مریم واحدی نمین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده مریم واحدی نمین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده مریم واحدی نمین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده مریم واحدی نمین چیست؟

دکتر سیده مریم واحدی نمین متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده مریم واحدی نمین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده مریم واحدی نمین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده مریم واحدی نمین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده مریم واحدی نمین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده مریم واحدی نمین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده مریم واحدی نمین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده مریم واحدی نمین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده مریم واحدی نمین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده مریم واحدی نمین

دکتر سیده مریم واحدی نمین متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده مریم واحدی نمین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 137416 هستند. آدرس مطب دکتر سیده مریم واحدی نمین تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده مریم واحدی نمین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده مریم واحدی نمین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده مریم واحدی نمین

دکتر سیده مریم واحدی نمین دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده مریم واحدی نمین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده مریم واحدی نمین متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر