دکتر سیروس مومن زاده

دکتر سیروس مومن زاده

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر سیروس مومن زاده

مطب تهران

تهران، خیابان ظفر، جنب بیمارستان علی اصغر(ع)، پلاک 195، مرکز گامانایف ایران، طبقه دوم، مرکز فوق تخصصی درد پروفسور سیروس مومن زاده

هنوز بیمارهای دکتر سیروس مومن زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سیروس مومن زاده نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سیروس مومن زاده چیست؟

دکتر سیروس مومن زاده متخصص فلوشیپ درد است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سیروس مومن زاده رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سیروس مومن زاده چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سیروس مومن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سیروس مومن زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سیروس مومن زاده، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیروس مومن زاده

دکتر سیروس مومن زاده فلوشیپ درد به شماره نظام پزشکی 47847 یکی از متخصصان تهران با بیش از 31 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سیروس مومن زاده می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر سیروس مومن زاده :

  • تهران، خیابان ظفر، جنب بیمارستان علی اصغر(ع)، پلاک 195، مرکز گامانایف ایران، طبقه دوم، مرکز فوق تخصصی درد پروفسور سیروس مومن زاده

تجربه دکتر سیروس مومن زاده

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سیروس مومن زاده استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیروس مومن زاده مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط