درمانکده
دکتر سیروس مومن زاده

دکتر سیروس مومن زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیروس مومن زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیروس مومن زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیروس مومن زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیروس مومن زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیروس مومن زاده چیست؟

دکتر سیروس مومن زاده فلوشیپ درد هستند.

زودترین نوبت دکتر سیروس مومن زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیروس مومن زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیروس مومن زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیروس مومن زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیروس مومن زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیروس مومن زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیروس مومن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیروس مومن زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیروس مومن زاده

دکتر سیروس مومن زاده فلوشیپ درد از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیروس مومن زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 47847 هستند. آدرس مطب دکتر سیروس مومن زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر سیروس مومن زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیروس مومن زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیروس مومن زاده

دکتر سیروس مومن زاده دارای مدرک فلوشیپ درد و متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیروس مومن زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیروس مومن زاده فلوشیپ درد به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر