درمانکده
دکتر شبنم مددی سنجانی

دکتر شبنم مددی سنجانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شبنم مددی سنجانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شبنم مددی سنجانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شبنم مددی سنجانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شبنم مددی سنجانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شبنم مددی سنجانی چیست؟

دکتر شبنم مددی سنجانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر شبنم مددی سنجانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شبنم مددی سنجانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شبنم مددی سنجانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شبنم مددی سنجانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شبنم مددی سنجانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شبنم مددی سنجانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شبنم مددی سنجانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شبنم مددی سنجانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شبنم مددی سنجانی

دکتر شبنم مددی سنجانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شبنم مددی سنجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 116402 هستند. آدرس مطب دکتر شبنم مددی سنجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر شبنم مددی سنجانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شبنم مددی سنجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شبنم مددی سنجانی

دکتر شبنم مددی سنجانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شبنم مددی سنجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شبنم مددی سنجانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر