درمانکده
دکتر شراره کتابی

دکتر شراره کتابی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شراره کتابی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شراره کتابی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شراره کتابی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شراره کتابی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شراره کتابی چیست؟

دکتر شراره کتابی متخصص رادیولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر شراره کتابی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شراره کتابی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شراره کتابی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شراره کتابی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شراره کتابی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شراره کتابی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شراره کتابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شراره کتابی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شراره کتابی

دکتر شراره کتابی متخصص رادیولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شراره کتابی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57158 هستند. آدرس مطب دکتر شراره کتابی تهران است. شما میتوانید از دکتر شراره کتابی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شراره کتابی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شراره کتابی

دکتر شراره کتابی دارای مدرک متخصص رادیولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شراره کتابی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شراره کتابی متخصص رادیولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر