درمانکده
دکتر شهرزاد هداوند

دکتر شهرزاد هداوند

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شهرزاد هداوند به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شهرزاد هداوند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرزاد هداوند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرزاد هداوند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرزاد هداوند چیست؟

دکتر شهرزاد هداوند متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرزاد هداوند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرزاد هداوند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرزاد هداوند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرزاد هداوند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرزاد هداوند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرزاد هداوند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد هداوند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد هداوند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شهرزاد هداوند

دکتر شهرزاد هداوند متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرزاد هداوند یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60494 هستند. آدرس مطب دکتر شهرزاد هداوند تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرزاد هداوند خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهرزاد هداوند جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرزاد هداوند

دکتر شهرزاد هداوند دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرزاد هداوند مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرزاد هداوند متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر