درمانکده
دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شیدا شمس به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شیدا شمس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شیدا شمس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شیدا شمس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شیدا شمس چیست؟

دکتر شیدا شمس متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر شیدا شمس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شیدا شمس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شیدا شمس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شیدا شمس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شیدا شمس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شیدا شمس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شیدا شمس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیدا شمس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شیدا شمس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 53 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13325 هستند. آدرس مطب دکتر شیدا شمس تهران است. شما میتوانید از دکتر شیدا شمس خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شیدا شمس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شیدا شمس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شیدا شمس متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر