درمانکده
دکتر عباس کاظمی اشتیانی

دکتر عباس کاظمی اشتیانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عباس کاظمی اشتیانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عباس کاظمی اشتیانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عباس کاظمی اشتیانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عباس کاظمی اشتیانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عباس کاظمی اشتیانی چیست؟

دکتر عباس کاظمی اشتیانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر عباس کاظمی اشتیانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عباس کاظمی اشتیانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عباس کاظمی اشتیانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عباس کاظمی اشتیانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عباس کاظمی اشتیانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عباس کاظمی اشتیانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عباس کاظمی اشتیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس کاظمی اشتیانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر عباس کاظمی اشتیانی

دکتر عباس کاظمی اشتیانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عباس کاظمی اشتیانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 21057 هستند. آدرس مطب دکتر عباس کاظمی اشتیانی تهران است. شما میتوانید از دکتر عباس کاظمی اشتیانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عباس کاظمی اشتیانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عباس کاظمی اشتیانی

دکتر عباس کاظمی اشتیانی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عباس کاظمی اشتیانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عباس کاظمی اشتیانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر