درمانکده
دکتر علی رضا شیرزادی

دکتر علی رضا شیرزادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی رضا شیرزادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی رضا شیرزادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی رضا شیرزادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی رضا شیرزادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی رضا شیرزادی چیست؟

دکتر علی رضا شیرزادی متخصص بیهوشی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی رضا شیرزادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی رضا شیرزادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی رضا شیرزادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی رضا شیرزادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی رضا شیرزادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی رضا شیرزادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی رضا شیرزادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی رضا شیرزادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر علی رضا شیرزادی

دکتر علی رضا شیرزادی متخصص بیهوشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی رضا شیرزادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 77644 هستند. آدرس مطب دکتر علی رضا شیرزادی تهران است. شما میتوانید از دکتر علی رضا شیرزادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی رضا شیرزادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی رضا شیرزادی

دکتر علی رضا شیرزادی دارای مدرک متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی رضا شیرزادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی رضا شیرزادی متخصص بیهوشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر