درمانکده
دکتر غلامرضا حسین پور

دکتر غلامرضا حسین پور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر غلامرضا حسین پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر غلامرضا حسین پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامرضا حسین پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامرضا حسین پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامرضا حسین پور چیست؟

دکتر غلامرضا حسین پور متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامرضا حسین پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامرضا حسین پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامرضا حسین پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا حسین پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامرضا حسین پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامرضا حسین پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا حسین پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا حسین پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر غلامرضا حسین پور

دکتر غلامرضا حسین پور متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامرضا حسین پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44621 هستند. آدرس مطب دکتر غلامرضا حسین پور تهران است. شما میتوانید از دکتر غلامرضا حسین پور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلامرضا حسین پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامرضا حسین پور

دکتر غلامرضا حسین پور دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامرضا حسین پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامرضا حسین پور متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر