درمانکده
دکتر غلامرضا عظیمی

دکتر غلامرضا عظیمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر غلامرضا عظیمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر غلامرضا عظیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامرضا عظیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامرضا عظیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامرضا عظیمی چیست؟

دکتر غلامرضا عظیمی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامرضا عظیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامرضا عظیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامرضا عظیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا عظیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامرضا عظیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامرضا عظیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا عظیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا عظیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر غلامرضا عظیمی

دکتر غلامرضا عظیمی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر غلامرضا عظیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81104 هستند. آدرس مطب دکتر غلامرضا عظیمی تهران است. شما میتوانید از دکتر غلامرضا عظیمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر غلامرضا عظیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر غلامرضا عظیمی

دکتر غلامرضا عظیمی دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر غلامرضا عظیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر غلامرضا عظیمی متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر