درمانکده
دکتر فتح الله مقدسی

دکتر فتح الله مقدسی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فتح الله مقدسی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فتح الله مقدسی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فتح الله مقدسی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فتح الله مقدسی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فتح الله مقدسی چیست؟

دکتر فتح الله مقدسی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر فتح الله مقدسی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فتح الله مقدسی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فتح الله مقدسی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فتح الله مقدسی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فتح الله مقدسی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فتح الله مقدسی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فتح الله مقدسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فتح الله مقدسی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فتح الله مقدسی

دکتر فتح الله مقدسی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فتح الله مقدسی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36629 هستند. آدرس مطب دکتر فتح الله مقدسی تهران است. شما میتوانید از دکتر فتح الله مقدسی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فتح الله مقدسی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فتح الله مقدسی

دکتر فتح الله مقدسی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فتح الله مقدسی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فتح الله مقدسی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر