درمانکده
دکتر فرناز منتظری

دکتر فرناز منتظری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرناز منتظری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرناز منتظری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرناز منتظری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرناز منتظری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرناز منتظری چیست؟

دکتر فرناز منتظری فلوشیپ ناباروری هستند.

زودترین نوبت دکتر فرناز منتظری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرناز منتظری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرناز منتظری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرناز منتظری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرناز منتظری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرناز منتظری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرناز منتظری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرناز منتظری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرناز منتظری

دکتر فرناز منتظری فلوشیپ ناباروری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرناز منتظری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 19 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 100596 هستند. آدرس مطب دکتر فرناز منتظری تهران است. شما میتوانید از دکتر فرناز منتظری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرناز منتظری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرناز منتظری

دکتر فرناز منتظری دارای مدرک فلوشیپ ناباروری هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرناز منتظری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرناز منتظری فلوشیپ ناباروری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر