درمانکده
دکتر گیتا نعمتی

دکتر گیتا نعمتی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر گیتا نعمتی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر گیتا نعمتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر گیتا نعمتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر گیتا نعمتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر گیتا نعمتی چیست؟

دکتر گیتا نعمتی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر گیتا نعمتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر گیتا نعمتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر گیتا نعمتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر گیتا نعمتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر گیتا نعمتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر گیتا نعمتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر گیتا نعمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گیتا نعمتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر گیتا نعمتی

دکتر گیتا نعمتی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر گیتا نعمتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 59783 هستند. آدرس مطب دکتر گیتا نعمتی تهران است. شما میتوانید از دکتر گیتا نعمتی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر گیتا نعمتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر گیتا نعمتی

دکتر گیتا نعمتی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر گیتا نعمتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر گیتا نعمتی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر