درمانکده
دکتر محدثه شفیعی چافی

دکتر محدثه شفیعی چافی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محدثه شفیعی چافی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محدثه شفیعی چافی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محدثه شفیعی چافی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محدثه شفیعی چافی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محدثه شفیعی چافی چیست؟

دکتر محدثه شفیعی چافی متخصص بیهوشی هستند.

زودترین نوبت دکتر محدثه شفیعی چافی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محدثه شفیعی چافی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محدثه شفیعی چافی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محدثه شفیعی چافی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محدثه شفیعی چافی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محدثه شفیعی چافی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محدثه شفیعی چافی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محدثه شفیعی چافی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محدثه شفیعی چافی

دکتر محدثه شفیعی چافی متخصص بیهوشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محدثه شفیعی چافی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132685 هستند. آدرس مطب دکتر محدثه شفیعی چافی تهران است. شما میتوانید از دکتر محدثه شفیعی چافی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محدثه شفیعی چافی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محدثه شفیعی چافی

دکتر محدثه شفیعی چافی دارای مدرک متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محدثه شفیعی چافی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محدثه شفیعی چافی متخصص بیهوشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر