درمانکده
دکتر محسن بهمنی کشکولی

دکتر محسن بهمنی کشکولی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محسن بهمنی کشکولی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محسن بهمنی کشکولی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن بهمنی کشکولی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن بهمنی کشکولی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن بهمنی کشکولی چیست؟

دکتر محسن بهمنی کشکولی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن بهمنی کشکولی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن بهمنی کشکولی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن بهمنی کشکولی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن بهمنی کشکولی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن بهمنی کشکولی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن بهمنی کشکولی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن بهمنی کشکولی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن بهمنی کشکولی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محسن بهمنی کشکولی

دکتر محسن بهمنی کشکولی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن بهمنی کشکولی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 38488 هستند. آدرس مطب دکتر محسن بهمنی کشکولی تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن بهمنی کشکولی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محسن بهمنی کشکولی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن بهمنی کشکولی

دکتر محسن بهمنی کشکولی دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن بهمنی کشکولی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن بهمنی کشکولی فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر