درمانکده
دکتر محمدحسن شاه وردی

دکتر محمدحسن شاه وردی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدحسن شاه وردی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسن شاه وردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسن شاه وردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسن شاه وردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسن شاه وردی چیست؟

دکتر محمدحسن شاه وردی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسن شاه وردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسن شاه وردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسن شاه وردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسن شاه وردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسن شاه وردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسن شاه وردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شاه وردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن شاه وردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدحسن شاه وردی

دکتر محمدحسن شاه وردی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسن شاه وردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 143705 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسن شاه وردی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسن شاه وردی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسن شاه وردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسن شاه وردی

دکتر محمدحسن شاه وردی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسن شاه وردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسن شاه وردی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر