درمانکده
دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی

دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی چیست؟

دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی

دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی فوق تخصص جراحی قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27829 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی

دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی دارای مدرک فوق تخصص جراحی قلب و عروق و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسن کلانترمعتمدی فوق تخصص جراحی قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر