درمانکده
دکتر محمدحسین ماندگار

دکتر محمدحسین ماندگار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدحسین ماندگار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسین ماندگار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسین ماندگار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسین ماندگار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسین ماندگار چیست؟

دکتر محمدحسین ماندگار فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسین ماندگار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسین ماندگار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسین ماندگار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسین ماندگار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسین ماندگار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسین ماندگار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین ماندگار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین ماندگار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدحسین ماندگار

دکتر محمدحسین ماندگار فوق تخصص جراحی قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسین ماندگار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 39 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 18211 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسین ماندگار تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسین ماندگار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسین ماندگار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسین ماندگار

دکتر محمدحسین ماندگار دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسین ماندگار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسین ماندگار فوق تخصص جراحی قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر