درمانکده
دکتر محمدعلی خادمیان

دکتر محمدعلی خادمیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدعلی خادمیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدعلی خادمیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی خادمیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدعلی خادمیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدعلی خادمیان چیست؟

دکتر محمدعلی خادمیان متخصص بیهوشی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدعلی خادمیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدعلی خادمیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدعلی خادمیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی خادمیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدعلی خادمیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدعلی خادمیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی خادمیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی خادمیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدعلی خادمیان

دکتر محمدعلی خادمیان متخصص بیهوشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدعلی خادمیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 63169 هستند. آدرس مطب دکتر محمدعلی خادمیان تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدعلی خادمیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدعلی خادمیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدعلی خادمیان

دکتر محمدعلی خادمیان دارای مدرک متخصص بیهوشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدعلی خادمیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی خادمیان متخصص بیهوشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر