درمانکده
دکتر مرتضی رضوانی کاشانی

دکتر مرتضی رضوانی کاشانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی رضوانی کاشانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی رضوانی کاشانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی رضوانی کاشانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی رضوانی کاشانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی رضوانی کاشانی چیست؟

دکتر مرتضی رضوانی کاشانی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی رضوانی کاشانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی رضوانی کاشانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی رضوانی کاشانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی رضوانی کاشانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی رضوانی کاشانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی رضوانی کاشانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی رضوانی کاشانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی رضوانی کاشانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرتضی رضوانی کاشانی

دکتر مرتضی رضوانی کاشانی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرتضی رضوانی کاشانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 37300 هستند. آدرس مطب دکتر مرتضی رضوانی کاشانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مرتضی رضوانی کاشانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرتضی رضوانی کاشانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرتضی رضوانی کاشانی

دکتر مرتضی رضوانی کاشانی دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرتضی رضوانی کاشانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی رضوانی کاشانی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر