درمانکده
دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مسعود افشاری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مسعود افشاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مسعود افشاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مسعود افشاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مسعود افشاری چیست؟

دکتر مسعود افشاری متخصص تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر مسعود افشاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مسعود افشاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مسعود افشاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مسعود افشاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مسعود افشاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مسعود افشاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مسعود افشاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود افشاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری متخصص تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مسعود افشاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مسعود افشاری تهران است. شما میتوانید از دکتر مسعود افشاری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مسعود افشاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مسعود افشاری

دکتر مسعود افشاری دارای مدرک متخصص تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مسعود افشاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مسعود افشاری متخصص تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر