درمانکده
دکتر مسعود شیروانی جوزدانی

دکتر مسعود شیروانی جوزدانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مسعود شیروانی جوزدانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مسعود شیروانی جوزدانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مسعود شیروانی جوزدانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مسعود شیروانی جوزدانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مسعود شیروانی جوزدانی چیست؟

دکتر مسعود شیروانی جوزدانی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر مسعود شیروانی جوزدانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مسعود شیروانی جوزدانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مسعود شیروانی جوزدانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مسعود شیروانی جوزدانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مسعود شیروانی جوزدانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مسعود شیروانی جوزدانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مسعود شیروانی جوزدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود شیروانی جوزدانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مسعود شیروانی جوزدانی

دکتر مسعود شیروانی جوزدانی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مسعود شیروانی جوزدانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27093 هستند. آدرس مطب دکتر مسعود شیروانی جوزدانی تهران است. شما میتوانید از دکتر مسعود شیروانی جوزدانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مسعود شیروانی جوزدانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مسعود شیروانی جوزدانی

دکتر مسعود شیروانی جوزدانی دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مسعود شیروانی جوزدانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مسعود شیروانی جوزدانی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر