درمانکده
دکتر معصومه گیتی

دکتر معصومه گیتی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر معصومه گیتی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر معصومه گیتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر معصومه گیتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر معصومه گیتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر معصومه گیتی چیست؟

دکتر معصومه گیتی متخصص رادیولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر معصومه گیتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر معصومه گیتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر معصومه گیتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر معصومه گیتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر معصومه گیتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر معصومه گیتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر معصومه گیتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه گیتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر معصومه گیتی

دکتر معصومه گیتی متخصص رادیولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معصومه گیتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26356 هستند. آدرس مطب دکتر معصومه گیتی تهران است. شما میتوانید از دکتر معصومه گیتی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معصومه گیتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معصومه گیتی

دکتر معصومه گیتی دارای مدرک متخصص رادیولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر معصومه گیتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه گیتی متخصص رادیولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر